БЕРАНАЦ РАСВЕТЉАВА НЕСТАНАК МИХАЈЛОВИЋА: Детаљи из истраге против Божидара Столића, ухапшеног инспектора СБПОК
14. 06. 2021. у 22:00
СВЕДОЧЕЊЕ Филипа Г. рођеног у Беранама, који је под још недовољно разјашњеним околностима сарађивао са ухапшеним инспектором Службе за борбу против организованог криминала, Божидаром Столићем, могло би да допринесе расветљавању не само нестанка Горана Михајловића (22) из Ресника, већ и још неколико младића са списка отетих, који је обелодањен јавности.
Повезане вести
ИНСПЕКТОРИ "ПАДАЈУ" ЗБОГ САРАДЊЕ СА ВЕЉОМ НЕВОЉОМ: Столић, Лајић и Васиљевски ухапшени у борби против кавачке мафије
БОЖИДАР СТОЛИЋ, инспектор за крвне и сексуалне деликте у СБПОК ухапшен је јер је одавао службене тајне кавачкој мафији.
11. 06. 2021. у 10:48
САБОТИРАО ИСТРАГУ ПРОТИВ ВЕЉКА БЕЛИВУКА? Ухапшени инспектор Столић радио на предмету од тренутка хапшења Веље Невоље и Марка Миљковића
БОЖИДАР Столић, инспектор за крвне и сексуалне деликте у СБПОК ухапшен је због сумње да је одавао службене тајне кавачкој мафији.
11. 06. 2021. у 10:29
ДЕТАЉИ ДЕКСТЕРОВОГ ХАПШЕЊА: Координисана акција српске полиције и БИА са Аустријанцима у којој је пао Беливуков сарадник
НА територији Аустрије јуче је спроведена полицијска акција у којој је ухапшен Дарио Ђорђевић, звани Декстер, високопозиционирани члан " кавачког клана" , блиски пријатељ Вељка Беливука и Марка Миљковића и човек који се доводи у везу са организацијом најмање три ликвидације у Беогаду.
08. 06. 2021. у 09:40
УХАПШЕН САРАДНИК ВЕЉЕ НЕВОЉЕ: "Кавчанин" Дарио Ђорђевић Декстер "пао" у Аустрији са 10 килограма хероина
На територији Аустрије јуче је спроведена полицијска акција у којој је ухапшен Дарио Ђорђевић, звани Декстер, високопозиционирани члан " кавачког клана" , блиски пријатељ Вељка Беливука и Марка Миљковића и човек који се доводи у везу са организацијом најмање три ликвидације у Београду.
08. 06. 2021. у 09:27
ВЕЉИН ЧОВЕК СКРИВАО ДРОГУ И ОРУЖЈЕ: СБПОК расписала потерницу за Вибором Кончаревићем (41) из насеља Котеж
ПРИПАДНИЦИ Службе за борбу против организованог криминала Министарства унутрашњих послова расписали су потрагу за Вибором Кончаревићем (41), једним од најближих сарадника Вељка Беливука и Марка Миљковића, у чијем је стану пронађена већа количина дроге и оружја.
01. 06. 2021. у 20:06
Најновије из рубрике
СЕКАО ДРВА, ПА НАСТРАДАО: Владимир иза себе оставио двоје мале деце
ВЛАДИМИР М. (41) из села Буковик код Аранђеловца јуче је настрадао у шуми током сече дрва.
23. 10. 2025. у 13:54
СТАБИЛНО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНИХ У НЕСРЕЋИ КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Само један пацијент остао на интензивној нези
У ОПШТОЈ болници у Сремској Митровици тренутно се налази 12 пацијената повређених у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила 17. октобра на путу Сремска Митровица – Рума, када се преврнуо аутобус који је превозио раднике фабрике из Руме.
23. 10. 2025. у 13:18
КОМБИ УСМРТИО ОДБЕГЛОГ КОЊА: Несрећа на путу између Кикинде и Мокрина
У саобраћајној незгоди која се догодила јутрос око седам сати на путу од Кикинде према Мокрину, недалеко од фарме, страдао је коњ кога је усмртио комби који је туда саобраћао.
23. 10. 2025. у 11:30
ДЕТАЉИ СМРТИ ЖЕНЕ ИЗ СЕЊА: Доживела инфаркт, па пала низ обалу реке
ПО пријави комшије, ћупријска полиција затекла је у Сењу тело С.П. (89), које су претходно извукли ватрогасци из растиња у приобаљу реке и пренели у двориште иза њене породичне куће, где је страдала живела.
23. 10. 2025. у 11:07
ИЗА БРАВЕ ЗБОГ ПОПА И КОСТУРА: У међународној акцији "пали" припадници две организоване криминалне групе - Међу њима и познати судија
ПРИПАДНИЦИ МУП Србије расветлили су брутално убиство Владимира Поповића, званог Влада Поп, који је усмрћен 1. децембра 2018. године у центру Београда. Током јучерашње акције, у којој се иза решетака нашло 10 особа, из две криминалне екипе, поред осталих, ухапшени су и осумњичени за ову ликвидацију - припадници "врачарске" групе. Како сазнајемо, према оперативним сазнањима, директни извршилац је одраније у притвору и реч је о Марку Д.
23. 10. 2025. у 10:30
Коментари (0)