ПИЈАН ВОЗИО ПО СМЕДЕРЕВУ: Приведен педесетогодишњак из Младеновца
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву, приликом редовне контроле саобраћаја, синоћ су у Смедереву зауставили аутомобил којим је управљао педесетогодишњи мушкарац из Младеновца са 2,98 промила алкохола у организму.

Фото: Депоситпхотос
Он је искључен из саобраћаја и одређено му је задржавање до 24 сата након чега ће, уз захтев за покретање прекршајног поступка, бити приведен судији за прекршаје.
Препоручујемо

ПИЈАНИМА ЗАБРАЊЕНО ДА ШЕТАЈУ ПСЕ: У Русији се спрема нови закон о добробити животиња
09. 06. 2021. у 17:32

ШЕСТ САОБРАЋАЈНИХ НЕСРЕЋА ЗА ДАН: У Јужнобачком округу санкционисано 306 прекршаја
15. 06. 2021. у 16:56

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)