СРБИН УХАПШЕН У АУСТРИЈИ: Продао најмање 1,3 килограма хероина

22. 06. 2021. у 18:54

АУСТРИЈСКА полиција ухапсила је двојицу мушкараца осумњичених за трговину наркотицима.

СРБИН УХАПШЕН У АУСТРИЈИ: Продао најмање 1,3 килограма хероина

Фото: ЕПА

Иза браве су се нашли "газда", Србин (26) чији идентитет полиција није навела и улични дилер који је завршавао послове за њега, Аустријанац (34). Дилерски пар ухапсила је полиција из Салцбурга, а база Србина одакле је растурао дрогу још од 2015. године је била мала општина Пингау, одакле је продавао углавном хероин, али и кокаин и марихуану, преносе аустријски медији.

Србин дилер је имао и свог "посилног", који је обављао физичке послове за њега, одлазио по дрогу и продавао је на улици. Аустријска полиција тврди да је продао најмање 1,3 килограма хероина.

Управо је Аустријанац, курир и први ухапшен. Наиме, њега је полиција пресрела када се из Салцбурга враћао у Пингао а приликом претреса његовог ранца, пронађено је око 150 грама хероина.

Инспектори су потом упали и у кућу осумњиченог Србина и ухапсили га. Приликом птретреса пронађена је још извесна количина наркотика, али није наведено која врста и која количина. Такође је пронађен и ваздушни пиштољ, извесна количина новца за који се сумња да потиче од трговине наркотицима, а заплењени су и компјутери и мобилни телефони.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О ОРЕШНИКУ Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О "ОРЕШНИКУ" Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је да бојеве главе хиперсоничног система "орешник" могу да издрже екстремне температуре, упоредиве са температуром на површини Сунца.

21. 02. 2025. у 14:16

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

БИВША градоначелница Ниша, Драгана Сотировски, која је данас приведена у великој акцији полиције против корупције, са лисицама на рукама доведeна је у зграду Управе криминалистичке полиције у Нишу.

21. 02. 2025. у 13:38

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: То у Београду није могао видети

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: "То у Београду није могао видети"

БОГДАН Родић, отац Богдане Ражнатовић, једном приликом говорио је о најмлађој ћерки која је данас удата за Вељка Ражнатовића. Богдан је тада навео да је одмах на почетку везе скренуо пажњу Вељку пажњу на то каква је његова Богдана.

22. 02. 2025. у 12:26

Коментари (0)

РАСПАРЧАВАЊЕ ХРВАТСКЕ: Шешељ о подели Балкана после преговора Руса и Амера (ВИДЕО)