ЗАПОЧЕЛА ВЕШТАЧЕЊА У "СЛОБОДИ": Интензивиран рад чачанског тужилаштва
25. 06. 2021. у 22:37
ЈОШ није познато шта су узроци два акцидента која су се догодила у војној Компанији "Слобода", и то у року од само две недеље: први када је експлодирао магацин пун муниције и други у коме је у ваздух одлетело складиште барута.
Повезане вести

ПОНОВО ПОЖАР У ЧАЧКУ: Гори шума код фабрике "Слобода"!
У РЕОНУ фабрике "Слобода" у Чачку избио је пожар који се брзо шири!
20. 06. 2021. у 21:22

"НОВОСТИ САЗНАЈУ": Стигла потврда из Чачка - Познато колико људи је повређено у експлозији!
КАКО је "Новостима" потврђено, а према последњим информацијама, три особе су повређене у експлозији у чачанској фабрици "Слобода".
19. 06. 2021. у 21:26

НАРЕЂЕНА ХИТНА ЕВАКУАЦИЈА: Градоначелник Чачка саопштио - Ово је место где грађани треба да оду!
ИЗ Кабинета градоначелника Чачка Милуна Тодоровића наложено је да се грађани који живе у близини фабрике "Слобода" хитно евакуишу!
19. 06. 2021. у 21:03

НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ИЗ ЧАЧКА: Стигла званична потврда - Ово није коначан број повређених!
У ЧАЧКУ се вечерас у 19.50 догодила експлозија у кругу фабрике "Слобода".
19. 06. 2021. у 20:47
Најновије из рубрике

ДВОЈИЦА БРУТАЛНО НАПАЛИ СЕКИРОМ МУШКАРЦА НА ЧУКАРИЦИ: Свему претходила свађа око жене
БРАЋА М. М. (27) и М. М. (34) саслушани су данас пред Другим основним тужилаштвом у Београду због сумње да су 4. септембра секиром напали младића М. М. (26) на једној бензинској пумпи на Чукарици.
06. 09. 2025. у 22:39

МОТОЦИКЛИСТА ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Страшна саобраћајна несрећа на озлоглашеној "Пејичиној кривини"
У саобраћајној незгоди која се данас догодила у Овчарско-кабларској клисури повређен је моторциклиста.
06. 09. 2025. у 21:30

БЕОГРАЂАНИН УШАО У ДУНАВ И НИЈЕ ИЗРОНИО: Општа драма код насеља Прелив, полиција не може да му уђе у траг
МУШКАРАЦ (56) нестао у Дунаву код насеља Прелив у Београду.
06. 09. 2025. у 19:45

УХАПШЕНА СРПКИЊА У ЦРНОЈ ГОРИ: Оптужена да је терала децу да просе по улици
У АКЦИЈИ тиватске полиције и Центра за социјални рад ухапшена је држављанка Србије, малолетница стара 17 година, заједно са Б.В. (27) са Косова, због сумње да су децу приморавали на просјачење.
06. 09. 2025. у 13:48

МОЛОТОВЉЕВ КОКТЕЛ БАЧЕН НА КАФИЋ У СОМБОРУ: Полиција одмах реаговала
У СОМБОРУ је јутрос око 4 бачен Молотовљев коктел на један угоститељски објекат.
06. 09. 2025. у 12:30
Коментари (0)