САМ СВОЈ „НАПАДАЧ“: Лозничанин измислио да му је отето 90 хиљада динара
ЛОЗНИЧКА полиција је, по налогу Основног јавног тужилаштва у том граду, поднела кривичну пријаву против двадесетдеветогодишњег мушкарца из Лознице због сумње да је учинии кривично дело лажно пријављивање.
ФОТО: В.М.
Сумња се да је осумњичени 19. јула ове године, пријавио да су му двојица маскираних мушкараца у Јадранској Лешници препречили пут док је возио службени комби предузећа у коме је запослен, задали му више удараца, а потом му, уз претњу ножем, отели 90.000 динара.
Интензивним радом, полиција је расветлила ово кривично дело и пронашла сав украдени новац који је враћен предузећу.
Препоручујемо
У ЗРЕЊАНИНУ ПРИВЕДЕНИ ЗЕМУНЦИ: Покушали да украду 299 лименки нес кафе
22. 07. 2021. у 14:11
„ПАЛИ“ ДОК СУ БЕЖАЛИ: Ухапшени Сремскомитровчани у Богатићу
19. 07. 2021. у 17:17
РАСВЕТЉЕНА КРАЂА У РУМИ: Полиција убапсила троје осумњичених
19. 07. 2021. у 16:02
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)