УХАПШЕНИ МЛАДИЋИ У БЕОГРАДУ: Осумњичени да су запалили аутомобил на Савском венцу

З. У.

23. 07. 2021. у 12:07

ИНСПЕКТОРИ београдске криминалистичке полиције ухапсили су Ј. А. (16) због сумње да је 18. јуна у ноћним сатима полио бензином и запалио паркирани аутомобил на Савском венцу.

УХАПШЕНИ МЛАДИЋИ У БЕОГРАДУ: Осумњичени да су запалили аутомобил на Савском венцу

Фото: Д.Н.

Ухапшени су и саучесници З. М. (25), Н. М. (20) и М. Д. (24), који су пружали логистику и помоћ осумњиченом малолетнику. Аутомобил је изгорео у подметнутом пожару, повређених особа није било. Осумњичени су ухапшени након интезивног оперативног рада и прибављених материјалних доказа. Са кривичном пријавом за кривично дело “Изазивање опште опасности” предати су надлежном тужилаштву. Истрага је у току.

Супруг власнице запаљеног возила, Никола Лазетић, бивши фудбалски репрезентативац и актуелни директор млађих селекција у Фудбалском савезу Србије, изјавио је да је веома задовољан радом инспектора полиције који су ресили слуцај.

- Београдска криминалистицка полиција је оправдала поверење, јер је показала висок ниво ефикасности и максималну професионалност - закључио је Лазетић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.

21. 07. 2025. у 18:43

Коментари (0)

Десет милиона евра за унапређење пословања СМЕ сектора и пољопривредних газдинстава у Србији