ПРОВАЛИО У ПРОДАВНИЦУ ИГРАЧАКА: У Новом Саду ухапшен Нишлија осумњичен за тешку крађу

Љ. П.

10. 08. 2021. у 15:42

БРЗОМ и ефикасном акцијом припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су М.Б. (34) из Ниша непосредно након што је, како се сумња, учинио кривично дело тешка крађа.

ПРОВАЛИО У ПРОДАВНИЦУ ИГРАЧАКА: У Новом Саду ухапшен Нишлија осумњичен за тешку крађу

Фото: И. Митић

Он се сумњичи да је синоћ кроз прозор провалио у продавницу играчака и узео новац из касе, а полиција га је затекла неколико минута касније и код њега пронашла украдени новац и шрафцигер уз помоћ кога је провалио у продавницу.

Сумња се, такође, да је на подручју града провалио и у две књижаре и апотеку.  Осумњиченом М.Б. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ЦСГ ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА ЗА ЦЕЛУ 2025. ГОДИНУ: Приходи изнад очекивања, марже у складу са ИПО пројекцијама