ЗАПЛЕЊЕН ХЕРОИН, УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ: Наставак акције „Гнев“ у Сремској Митровици

З. У.

24. 08. 2021. у 16:42

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици, у оквиру акције „Гнев“, ухапсили су Ц. Ј. (42), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ЗАПЛЕЊЕН ХЕРОИН, УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ: Наставак акције „Гнев“ у Сремској Митровици

Илустрација Фото Depositphotos

Полиција је код осумњиченог пронашла и одузела 238,7 грама прашкасте материје за коју се сумња да је хероин.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Сремској Митровици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕЗАПАМЋЕНА ГЛУПОСТ НА ФРОНТУ: Украјински војник ушао у кућу коју држе руске снаге само због једне ствари

НЕЗАПАМЋЕНА ГЛУПОСТ НА ФРОНТУ: Украјински војник ушао у кућу коју држе руске снаге само због једне ствари

БОРАЦ украјинских оружаних снага грешком је ушао у кућу у доњецкој Новооленовки, коју су заузели руски војници, након чега је заробљен, рекао је данас припадник руског 33. мотострељачког пука групе снага Центар Мурат Гаџикурбанов.

22. 05. 2025. у 21:27

Коментари (1)

ШТА ЈОШ ТРЕБА ДА УРАДИМО?! Звездине делије дубе на глави - стварно! Ево и зашто! (ФОТО)