ЗАПЛЕЊЕНО 1.700 ПАКЛИЦА У КРАЉЕВУ: Полиција спречила шверц цигарета, возачу следи кривична пријава
У САРАДЊИ са Пореском полицијом, припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву спречили су шверц акцизне робе запленивши 1.700 паклица разних врста цигарета стране производње, без акцизних маркица и одговарајуће пратеће документације, вредних око 340.000 динара.

Фото: ПУК
Како је саопштено, полиција је у суботу ујутро, у месту Прогорелица на Ибарској магистрали, недалеко од Краљева, цигарете пронашла и запленила приликом контроле „аудија“, крагујевачке регистрације.
Против возача С.И.(51) из Крагујевца биће поднета кривична пријава због сумње да је шверцовао акцизне производе, док су аутомобил и цигарете одузети уз потврду.
Препоручујемо

ОПРЕМА ЗА ОСНОВЦЕ: Краљевачки спортисти не заборављају малишане са сеоског подручја
03. 09. 2021. у 09:47

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)