ВОЗИО СА 2,25 ПРОМИЛА: Неготинац задржан на трежњењу, казне му одмах изречене

С. М. Ј.

20. 09. 2021. у 15:26

ЗБОГ вожње у пијаном стању тридесетчетворогодишњи Неготинац наредних девет месеци неће моћи да управља својим “рено меганом”, за чијим га је управљачем овдашња Саобраћајна полиција затекла са 2,25 промила алкохола у организму.

ВОЗИО СА 2,25 ПРОМИЛА: Неготинац задржан на трежњењу, казне му одмах изречене

Фото: В. Данилов

Након што је због насилничке вожње задржан на трежњењу 12 сати, а против њега поднета прекршајна пријава из Закона о безбедности саобраћаја, судија неготинског Суда за прекршаје казнио га је са 240 сати рада у јавном интересу и новчаном казном у висини од 120.000 динара.

Због вожње у алкохолисаном стању овај Неготинац добио је и 15 казнених поена и забрану управљања моторним возилом Б категорије у трајању од девет месеци.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке