ТУКЛИ МЛАДИЋА НА УЛИЦИ? Новосадска полиција ухапсила двојицу осумњичених за наношење тешких повреда

Љ.П.

03. 10. 2021. у 11:36

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Н.М. (29) и Б.П. (27) из овог града, због постојања основа сумње да су починили кривично дело тешка телесна повреда.

ТУКЛИ МЛАДИЋА НА УЛИЦИ? Новосадска полиција ухапсила двојицу осумњичених за наношење тешких повреда

Фото: Д.Н.

Њих двојица сумњиче да су прошле ноћи, на улици у Футогу, тукли двадесетдеветогодишњег мештанина и нанели му тешке телесне повреде.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Запратите Нпортал на Фејсбук страници

БОНУС ВИДЕО - ЛОМЕ И ШУТИРАЈУ СТОЛИЦЕ, БАЦАЈУ КЛУПЕ: Бахато понашање ученика изазвало шок

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина