ЗАПЛЕЊЕНА ВЕЛИКА КОЛИЧИНА ОРУЖЈА: Наставак акције хапшења исламских терориста на КиМ
УПРАВА за борбу против тероризма запленила је данас по налогу Специјалног тужилаштва у Приштини на неколико различитих локација значајну количину наоружања, укључујући аутоматско оружје различитих врста, муницију, ручне бомбе и друге уређаје
Фото: МУП
Ова акција је наставак јучерашњих, у којима је у региону Пећи и Призрена ухапшено пет осумњичених и запленњена значајна количина оружја, експлозива и новца, преноси Косово прес.
Специјално тужилаштво саопштава да је до хапшења осумњичених дошло након вишемесечне истраге због сумње да су починили кривична дела против уставног поретка и безбедности тзв Косова, а сумња се да су припремали терористичке акције и угрожавање безбедности.
Осумњичени су и за кривична дела увоз, извоз, снабдевање, транспорт, производња, размена, посредовање и продаја оружја или експлозива, неовлашћено држање, контрола или поседовање оружја.
Препоручујемо
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)