УХВАЋЕН СА ДВА КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Ухапшен док је покушавао да сакрије дрогу у напуштеном аутомобилу
НОВОПАЗАРСКА полиција запленила је вечарас преко два килограма марихуане и ухапсила М.С. (25) из Рашке код којег је дрога пронађена, саопштила је Полицијска управа из овог града.
Фото: МУП
Осумњичени младић је ухапшен у тренутку када је дрогу, запаковану у два пакета, покушао да сакрије у пртљажнику напуштеног аутомобила.
Ухапшени се сумњичи да је починио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, а по налогу надлежног тужиоца одређено му је задржавање до 48 сати.
БОНУС ВИДЕО - Први снимак Олгице Маркановић након што је пуштена из притвора
Препоручујемо
ЊИХОВЕ ИНТЕРЕСЕ ЗАСТУПА ИСТИ ЧОВЕК: Хркаловић ангажовала Думановићеве адвокате
17. 10. 2021. у 15:12
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)