ЈОШ 30 ДАНА ИЗА РЕШЕТАКА: Слободану Милутиновићу Снајперу, осумњиченом за отмицу Новосађанке У. Ј., продужен притвор

Љ.П.

19. 10. 2021. у 13:46

СЛОБОДАНУ Милутиновићу Снајперу (37) из Новог Сада, осумњиченом за отмицу, решењем ванпретресног већа Вишег суда у Новом Саду данас је продужен притвор за још 30 дана. Ова мера, како је за „Новости“ рекла Јелена Остојин, портпарол Вишег суда, може трајати до 18. новембра.

ЈОШ 30 ДАНА ИЗА РЕШЕТАКА: Слободану Милутиновићу Снајперу, осумњиченом за отмицу Новосађанке У. Ј., продужен притвор

Фото: Новости

Њему је притвор одређен да боравком на слободи не би могао да утиче на сведоке, али и због опасности од понављања кривичног дела

Милутиновић је у уторак био поново приведен у Више јавно тужилаштво у Новом Саду, које је против њега проширило истрагу поводом случаја отмице У. Ј. (23), јер је наводно и раније био насилан према двадесеттрогодишњој Новосађанки, са којом је раније, више од годину дана био у емотивној вези.

Осумњичени Милутиновић је, како смо већ писали, у понедељак у тужилаштву изнео своју одбрану у вези са догађајем од 19. септембра.

Снајперов бранилац, адвокат Горан Карадаревић, потврдио је „Новостима“ да је његов клијент изнео своју одбрану у вези са догађајем за који се сумњичи и да је до детаља испричао о односу између њега и У. Ј.

У досадашњој истрази у тужилаштву су пре десетак дана као сведоци саслушане мајка и рођена сестра У. Ј.  Оне су, према речима Милоша Бугарског, правног заступника У.Ј., без страха испричале све што знају о ноћи, када је двадесеттрогодишњакиња отета. Испричале су своја непосредна сазнања о ономе што се дешавало на самој локацији, као и због чега су ишле тамо.

Поред њих, о ономе што се дешавало 19. септембра увече сведочила су и четворица полицајаца која су дошла по позиву и која су ухапсила Милутиновића под сумњом да је отео У. Ј.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници