ЏОНИЋ СЕ ВРАЋАО НА МЕСТО ЗЛОЧИНА? Најновији детаљи истраге о убиству Ђокића
НОВИ докази наговештавају да је Горан Џонић и после убиства Ђокића за које је осумњичен, одлазио на шљункари Дудине баре где их је претходно ликвидирао, па спалио и где су тела пронађена, како би уклонио трагове овог свирепог убиства.

Фото: Ј. Ћосин/Фејсбук/илустрација
- Џонић је виђен како вози Ђокићев аутомобил ка селу Тешица око два сата иза поноћи, а на надзорним камерама се види и његов повратак на жутом скутеру око четири сата ујутро ка Моравцу. Неколико сати касније је виђен како иде ка насипу, а сматра се да је ишао да провери да ли треба да уклони још неке доказе са места злочина – прича извор "Новости".
БОНУС ВИДЕО - ПОРОДИЦА ГОРАНА ЏОНИЋА: Ово су мајка, отац и супруга осумњиченог за убиство Ђокића

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.
17. 04. 2025. у 15:25
Коментари (1)