АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У КРУШЕВЦУ: Заплељена дрога, хероин нађен сакривен у жбуну, ухапшено више особа, једна покушала да бежи

С.БАБОВИЋ

30. 10. 2021. у 10:12

ВИШЕ лица ухапшено је у Крушевцу, а полиција је у више одвојених акција, успела да заплени 922 грама хероина, неутврђену количину опојне дроге запаковане у стаклену и пластичну амбалажу, око 1,2 килограма марихуане, око 16 грама кокаина, 35 различитих таблета опојне дроге и једну вагицу за прецизно мерење.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У КРУШЕВЦУ: Заплељена дрога, хероин нађен сакривен у жбуну, ухапшено више особа, једна покушала да бежи

Фото: Д.Н.

-Полиција је у предграђу Крушевца -Бивољски кључ затекла аутомобил „рено твинго“ у којем су се налазили осумњичени А.А. (42) који је поцепао кесицу са хероином када је уочио полицију, док је Ј. М. (38) покушао да бежи. У близини места где су заустављени, полиција је у пронашла у жбуну пластичну теглу са 922 грама хероина, за коју се сумња да су је ту сакрили.


Због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, њима је по налогу вишег јавног тужиоца одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени у тужилаштво у Крушевцу.

У другој акцији, полиција је претресом стана шездесетједногодишњег Крушевљанина у кући пронашла 182 грама марихуане, а у његовој викендици на селу, још 1.013 грама ове дроге. Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојниих дрога, против њега ће бити поднета кривична пријава Вишем јавном тужилаштву.

Полиција је у трећој акцији претресом стана тридесетдеветогодишњака из Крушевца, пронашла и запленила око 16 грама кокаина, 15 комада различитих таблета опојне дроге и једну вагицу за прецизно мерење. Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојниих дрога, против њега ће бити поднета кривична пријава Вишем јавном тужилаштву.
Полиција је такође у једној од акција претресом стана шездесетогодишње Крушевљанке пронашла 20 комада различитих таблета опојне дроге. Због постојања основа сумње да је извршила кривично дело неовлашћена држање опојних дрога, против ње ће бити поднета кривична пријава Основном јавном тужилаштву у Крушевцу.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ПОЉСКИ НАВИЈАЧИ РАСПАМЕТИЛИ СРБЕ: Ово су урадили после утакмице Нови Пазар - Јагјелоња (ФОТО)