УХАПШЕН КУМ МАЛЧАНСКОГ БЕРБЕРИНА: Осумњичен да је обљубио своју ћерку!

05. 11. 2021. у 08:13

МУШКАРАЦ стар 44 године, иначе кум чланова породице Нинослава Јовановића (48) који је познат као Малчански Берберин, налази се у притвору због сумње да је обљубио своју петнаестогодишњу ћерку.

УХАПШЕН КУМ МАЛЧАНСКОГ БЕРБЕРИНА: Осумњичен да је обљубио своју ћерку!

Малчански берберин / Фото: Ј. Ћосин

Активности овог човека на Фејсбуку, где су дељене фотографије његове голе ћерке, омогућиле су и успешну полицијску акцију „Армагедон”, у којој су током последњих неколико месеци ухапшени бројни педофили.

Он је откривен док је полиција истраживала случај његове ћерке, чије су голе фотографије преко Фејсбука биле слате старијим мушкарцима. Девојка је тада саслушана код тужиоца. Исказ и реакције девојчице и оца учиниле су се сумњивим и указивале су на сумњу да је отац, заправо, подводио ћерку ‒ каже извор из истраге.

Девојчица је испричала шта јој је све отац радио, па је она одмах измештена у хранитељску породицу. Њена мајка се развела од њега пре три године. Како тврди извор, сумња се да је годину дана он ћерки налазио „клијенте”, и то мушкарце од 32 до 73 године.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - Џонић стигао у тужилаштво: Уведен на споредни улаз

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ЗАМЕНИК комесара Краљевске канадске коњице (РЦМП) за Британску Колумбију Двејн Мекдоналд изјавио је да је до пуцњаве у средњој школи у Тамблер Риџу, у којој је према последњим подацима, погинуло 10 особа, дошло у уторак око 13.20 по локалном времену и да је полиција по доласку затекла осумњиченог мртвог у школи.

12. 02. 2026. у 07:29

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (2)

МЕРКУР ИМ СТВАРА ИЗВАНРЕДНЕ ПРИЛИКЕ: Талас снажне енергије доноси обиље и срећу за ова четири хороскопска знака