ИСКЉУЧЕНИ ИЗ САОБРАЋАЈА ПОСЛЕ ДРОГА ТЕСТА: Полиција у Земуну привела двојицу возача који су возили под дејством канабиса
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су ноћас из саобраћаја двојицу возача аутомобила који су возили под дејством канабиса.

Фото: Д. Риситћ
У Првомајској улици у Земуну контролисан је двадесетседмогодишњи возач „опел астре“ и дрога тестом је утврђено присуство канабиса у његовом организму.
У раним јутарњим сатима, код двадесетседмогодишњег возача „сеат леона“, у Булевару Војводе Мишића, такође је дрога тестом откривен канабис у организму возача.
Обојица су задржана и биће спроведени код судије за прекршаје.
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
Препоручујемо

НАЂЕНИ АМФЕТАМИН И МАРИХУАНА: Ухапшен Ђ. Ј. (20) из Ваљева
20. 11. 2021. у 14:47

МУП САОПШТИО: У Новом Саду ухапшено 17 особа због продаје факултетских диплома
20. 11. 2021. у 13:27

ЗАПЛЕНА 110.000 ЛИТАРА НАФТЕ: Приведен осумњичени на броду „Сана“
20. 11. 2021. у 13:25

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)