НОЖЕМ ПОВРЕДИО ТРОЈИЦУ МУШКАРАЦА: Осумњиченом одређено задржавање
ПОЛИЦИЈА је ухапсила А.Ј. (29) из Великог Градишта, због постојања основане сумње да је учинио кривично дело лака телесна повреда.

Д.Н.
Сумња се да је он, у дворишту једне куће у Великом Градишту, након расправе, ножем лакше повредио тројицу мушкараца старости 54, 39 и 27 година.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Великом Градишту, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)