УХАПШЕНА ТРОЈИЦА ВРБАШАНА: Осумњичени за трговину наркотицима

Биљана Ристивојевић

24. 11. 2021. у 12:00

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су В. В. (1996), Д. Ђ. (2000) и Н. Ш. (1998) из Врбаса, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕНА ТРОЈИЦА ВРБАШАНА: Осумњичени за трговину наркотицима

Фото Depositphotos

Претресом станова у Новом Саду, у којима осумњичени непријављено бораве, полиција је пронашла око 160 грама кокаина, дигиталну вагу и новац, за који се сумња да потиче од продаје наркотика.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
 

БОНУС ВИДЕО: Погледајте: Први снимци након експлозије у фабрици оружја код Бубањ потока

 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

ИМАМ ЈЕДНУ СТРАШНУ ВЕСТ Шешељ о самоубиству познатог српског политичара