ВОЗИЛИ ДРОГИРАНИ! Полиција у Београду из саобраћаја искључила двојицу возача
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су из саобраћаја двојицу мушкараца који су управљали аутомобилима под дејством психоактивних супстанци.
Фото: Б. Марчета
Полиција је ноћас око 00.30 часова на раскрсници Пионирске и Улице кнеза Вишеслава зауставила аутомобил марке „рено“ којим је управљао двадесетједногодишњак. Даљом контролом утврђено је да не поседује возачку дозволу, а дрога тестом и да је позитиван на канабис.
Из саобраћаја је синоћ у Булевару деспота Стефана искључен и двадесеттрогодишњи возач „ситроена“ који је, како је утврђено дрога тестом, управљао возилом под дејством кокаина и канабиса.
Против двојице возача биће поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Препоручујемо
ОТМИЦА У БЕОГРАДУ: Одвели двојицу младића са аутобуске станице у стан и злостављали их?
30. 11. 2021. у 09:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)