ТАКСИСТА ГА УПОЗОРИО, ЛАБОВИЋ ГА ПРЕТУКАО: Детаљи хапшења познатог кошаркаша

БИВШИ кошаркаш Драган Лабовић ухапшен је данас у Београду након што је претукао таксисту и потом украо његово возило.

ТАКСИСТА ГА УПОЗОРИО, ЛАБОВИЋ ГА ПРЕТУКАО: Детаљи хапшења познатог кошаркаша

Фото: Н. Параушић

Лабовић је јутрос са својом сестром ушао у возило Волксваген Туарег таксисте Р. Ј. (57),  и сместио се на седиште поред возача.

Након што га је таксиста упозорио да због епидемиолошких мера не сме да седи на предњем седишту, Лабовић је почео да удара несрећног човека.

Пошто је ударио Р. Ј. неколико пута, избацио га је из аута, сео на његово место и потом кренуо да вози, док је његова сестра напустила возило.

Таксиста, који није препознао Лабовића, пријавио је да му је Н. Н. лице отело возило и пазар, након чега је почела потрага.

Туарег је пронађен у Авалској улици 15 у Железнику, наводно испред вртића у коме Лабовићу ради мајка. Ту информацију из предшколске установе нису хтели да потврде.

Лабовић је раније наводно имао психичких проблема и лечен је у здравственој установи.

Кривична пријава против њега је поднета за крађу новца и возила, и иде у редовном поступку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову