КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗА НЕДОЗВОЉЕНО ДРЖАЊЕ ОРУЖЈА: Полиција пронашла ловачку и малокалибарску пушку
ПОЛИЦИЈА у Крагујевцу ће поднети кривичне пријаве против двојице мушкараца из околине Аранђеловца, због сумње да су извршили кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Фото: В. М.
Полиција је приликом претреса стана и других просторија у околини Аранђеловца, код 54-годишњег мушкарца пронашла полуаутоматску пушку и пет комада муниције, док су у кући 55-годишњег мушкарца пронађене ловачка и малокалибарска пушка, наводи се у саопштењу Полицијске управе у Крагујевцу.
Препоручујемо
ПОЖАР У КРАГУЈЕВЦУ: Изгорео стан - девојка истрчала у пиџами, младић задобио опекотине
09. 12. 2021. у 10:53
ВУЧИЋ У ДАТА ЦЕНТРУ У КРАГУЈЕВЦУ: Србија добила први суперкомпјутер у целом региону! (ВИДЕО/ФОТО)
06. 12. 2021. у 11:09 >> 11:11
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)