УХАПШЕН НАСИЛНИК ИЗ НОВОГ САДА: Руком разбио стакла на просторијама Покрета социјалиста у Новом Саду
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Л. В. (1994) из Врбаса, због постојања основа сумње да је учинио кривична дела насилничко понашање и неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото: В. М.
Сумња се да је он, прошле суботе, руком разбио стакла на просторијама Покрета социјалиста у Булевару Михајла Пупина у Новом Саду.
Претресом стана у Новом Саду, у коме осумњичени борави, полиција је пронашла око 126 грама марихуане, дигиталну вагу и новац, у домаћој и страној валути, за који се сумња да је стечен продајом наркотика.
Л. В. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Препоручујемо
"МОЛИМ СЕ ДРАГОМ БОГУ ДА ПРЕЖИВИШ": Потресна порука сестре повређеног певача (ФОТО)
05. 12. 2021. у 19:59
ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп одложио је самит Русије и САД у Будимпешти због „закулисних извештаја“, изјавио је министар спољних послова Русије Сергеј Лавров у ауторском тексту објављеном на сајту Министарства спољних послова.
13. 11. 2025. у 11:21
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)