СУДАР НА БАТАЈНИЧКОМ ДРУМУ: У удесу повређено двоје, у Булевару краља Александра трамвај оборио пешака

20. 12. 2021. у 11:04

ДВЕ особе су лакше повређене у саобраћајној незгоди на Батајничком друму нешто после 10 сати, у удесу два путничка возила.

СУДАР НА БАТАЈНИЧКОМ ДРУМУ: У удесу повређено двоје, у Булевару краља Александра трамвај оборио пешака

Фото: Д. Балшић

Нема застоја на овом делу пута, кажу у саобраћајној полицији.

На другом крају града, у Булевару краља Александра код Средачке улице, трамвај је оборио пешака.

(РТС)

БОНУС ВИДЕО - ОПАСНОСТ У ЗЕМУНУ: Зид фабрике прети да се уруши

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Ухватила рођеног оца са љубавницом - направила ХАОС на улици (ВИДЕО)

РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Ухватила рођеног оца са љубавницом - направила ХАОС на улици (ВИДЕО)

БРОЈНИ житељи колумбијског града Санта Марте сведочили су недавно драматичним сценама након што је једна 19-годишња девојка пресрела аутомобил у којем се њен отац налазио у друштву љубавнице.

02. 07. 2025. у 20:26

Коментари (0)