УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ОЛГИЦЕ: Полиција расветлила злочин у Меленцима (ФОТО)

28. 12. 2021. у 15:55

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зрењанину ефикасним радом расветлили су тешко убиство шездесетједногодишње мештанке Меленаца и, заједно са Жандармеријом, ухапсили В. С. (1998) из околине Зрењанина, осумњиченог да је починио ово кривично дело.

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ОЛГИЦЕ: Полиција расветлила злочин у Меленцима (ФОТО)

Фото: МУП

Он је, како се сумња, 25. децембра ове године, са више убода ножем усмртио жену на тротоару у близини њене куће, а потом јој узео новац.

Фото: МУП

 

По налогу вишег јавног тужиоца, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.

Полиција на месту где је пронађена Олгица Т.

 

БОНУС ВИДЕО - ШАРИЋЕВА ВИЛА НА ДЕДИЊУ: Марица напушта гаражу велелепног здања

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“