ПИЈАН ВОЗИО У СУПРОТНОМ СМЕРУ: Несавесни возачи дивљали у саобраћају, полиција привела двојицу
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су ноћас из саобраћаја возача "смарта" због насилничке вожње под дејством алкохола и психоактивних супстанци, а рано јутрос возача "опел астре" који је возио под дејством алкохола брзином знатно већом од дозвољене.
Фото: МУП
Полиција је ноћас око 1.45 часова зауставила двадесетчетворогодишњег возача аутомобила "смарт", који је Улицом Јове Илића на Вождовцу возио у контра смеру, приморавајући остале учеснике у саобраћају да нагло мењају правац.
Он се оглушио о светлосне и звучне знаке саобраћајне патроле да се заустави, а полицијски службеници су га брзом и ефикасном реакцијом сустигли и безбедно зауставили.
Алко-тестом је установљено присуство 1,36 промила алкохола у његовом организму, а дрога тестом да је позитиван на кокаин и канабис.
Рано јутрос око 3.35 часова, на ауто-путу на територији Новог Београда, пресретачем је заустављен двадесетчетворогодишњак који је управљао аутомобилом "опел астра" брзином од 168,1 километар на час, на делу пута где је ограничење 80 километара на час.
Алко-тестом измерен је 1,51 промил алкохола у његовом организму.
Возачи ће након задржавања у службеним просторијама бити спроведени код судије за прекршаје.
БОНУС ВИДЕО: СНИМАК ФИЛМСКЕ ПОТЕРЕ У ЗЕМУНУ - Мушкарац са потернице бежао од полиције, чувари реда му пуцали у гуме
Препоручујемо
ВУЛИН О АКЦИЈИ У ВЕЛИКОМ ТРНОВЦУ: Прва велика заплена дроге у том месту после деценија
28. 01. 2022. у 09:43 >> 09:57
НАЈНОВИЈИ ДЕТАЉИ ХАПШЕЊА КИК-БОКСЕРА: Повреде главе и поломљена ребра
28. 01. 2022. у 09:15
УХАПШЕН БЕОГРАЂАНИН: Пожаревачка полиција пронашла лабораторију за марихуану
27. 01. 2022. у 18:16
ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ ОРБАНА: Ситуација је опасна, Европа је на прагу рата
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је данас да је ситуација опасна и да је Европа на прагу рата.
15. 11. 2025. у 18:52
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)