ФИЛМСКА ПОТЕРА ЗА ЛОПОВОМ У НОВОМ САДУ: Украо "ауди" па покушао да побегне полицији

БРЗОМ и ефикасном акцијом припадника Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапшен је држављанин Босне и Херцеговине Б. Н. (24), убрзо након што је, како се сумња, учинио кривично дело тешка крађа.

ФИЛМСКА ПОТЕРА ЗА ЛОПОВОМ У НОВОМ САДУ: Украо ауди па покушао да побегне полицији

Фото: УП ЦГ

Сумња се да је синоћ украо "ауди Q5", паркиран у Улици Ђерђа Молнара, те да је најпре украденим возилом, а затим пешице, покушао да побегне од полиције.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Богић Богићевић хитно оперисан: У критичном је стању, задобио тешке телесне повреде