ОТАЦ ДИЛЕРА НАПАО ПОЛИЦАЈЦА: Хапшење у Чачку у оквиру акције "Гнев"
ЧАЧАНСКИ полицајци, у оквиру акције „Гнев“, ухапсили су И. К. (25) из Чачка, због постојања основа сумње да је извршио кривичнo делo неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото: Архива/В.И.
Он се сумњичи да је продао три пакетића праха за који се сумња да је кокаин тридесеттрогодишњем мушкарцу из Чачка код кога је прах и пронађен.
Полиција је у стану И. К. пронашла кесу са 508 грама материје за коју се претпоставља да је марихуана, два пакетића са мањом количином праха за који се сумња да је кокаин, као и два патрона за ловачку пушку, па се он терети и за кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Н. К. (54), отац И. К. је приликом хапшења напао и лакше повредио двојицу полицајаца па се терети за кривично дело спречавање службеног лица у вршењу службене дужности.
По налогу надлежног тужилаштва, сину и оцу је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу, док ће против тридесеттрогодишњака бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
БОНУС ВИДЕО:
БАЧЕНА БОМБА НА КАРАБУРМИ: Разбијена стакла на неколико аутомобила
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)