УКРАО 4,3 ТОНЕ ВЕШТАЧКОГ ЂУБРИВА: Због пет крађа иза решетака мушкарац из околине Новог Бечеја
ЗРЕЊАНИНСКА полиција, интензивним радом, расветлила је две тешке крађе и три крађе и по налогу тужиоца, ухапсила тридесетосмогодишњег Ђ. И. из околине Новог Бечеја, због сумње да је извршио ова кривична дела укупно пет крађа.

Фото: Б. Г.
Он се сумњичи да је, од краја јануара ове године до данас, у околини Зрењанина украо око 4,3 тоне вештачког ђубрива. Сумња се да је из магацина једне фирме, у који је провалио, однео 80 џакова вештачког ђубрива, а из дворишта друге 48 тона, као и да је са тракторске приколице, на једном салашу украо 15 џакова, а испред две куће са приколица однео 18 и 12 џакова.
Полиција је код њега пронашла више од половине украденог ђубрива и вратила га власницима. По налогу основног јавног тужиоца, осумњиченом је одређено задржавање до

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)