ХАПШЕЊЕ НАКОН ТУЧЕ КОД ТРСТЕНИКА: Младићи повређени, права срећа да нико није избоден
ПОЛИЦИЈА у Трстенику ухапсила је Н. П. (45) из Медвеђе, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насилничко понашање, потврђено је јутрос у ПУ Крушевац.

Фото: С. Бабовић
Н. П. се сумњичи да је 21. марта, око два сата после поноћи, са још три особе, испред једног угоститељског објекта током туче моткама нанео лаке телесне повреде двојици мушкараца старости 23 и 31 годину из околине Варварина.
Такође се сумњичи да је на аутомобилу „голф“ у власништву тридесетједногодишњака разбио стакло.
Повређенима је лекарска помоћ указана у крушевачкој болници, а полиција интензивно ради на проналаску осталих учесника туче.
По налогу основног јавног тужиоца у Трстенику, Н. П. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
Како су Новости јуче објавиле, сва је срећа да у тучи нико није избоден, а двојица млађих мештана из Парцана код Варварина, Игор И. и Александар М. повређени су у тучи која се догодила ноћас око 2.20 у локалној кафани у Медвеђи.
Обојица су транспортовани санитетима хитне помоћи ДЗ Трстеник до Опште болнице Крушевац ради даље дијагностике.
- Права је срећа да нико није избоден, један младић је задобио посекотине на бутини -наводи извор "Новости". - Кола испред те биртије, којим су дошли младићи, оштећена су у метежу, а страдао је и део инвентара.
У току је расветљавање околности које су довеле до кафанске туче. Полиција ради на идентификацији свих актера инцидента.
Препоручујемо

ОВО ЈЕ МИЛОШ КОЈИ ЈЕ УБИО РОДИТЕЉЕ: Полиција затекла језиву сцену на месту злочина
21. 03. 2022. у 19:46

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)