"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: У току претрес канцеларија адвоката Дејана Лазаревића
КАКО "Новости" сазнају, у току је претрес канцеларија које користи адвокат Дејан Лазаревић. У овом тренутку се не зна да ли је ухапшен.
Фото: М. Анђела
Он је адвокат Дарка Шарића, али и оптужених у случају Вељка Белувука и Марка Миљковића.
Подсетимо, данас је у Београду у великој акцији ухапшен Дарко Шарић, осумњичен да је организовао убиства на територији Србије и Црне Горе.
Шарић је све послове обављао са пет телефона, од чега су два била сателитска, и скај апликације, и то још у време док је био у притвору.
Са скај платформе је скинута цела комуникација, и према незваничним сазнањима, реч је о организовању неких убистава на територији Србије и Црне Горе.
Подсетимо, у току је велика акција полиције на територији Београда у којој је поред Шарића ухапшен и навијач Црвене Звезде Урош Мишић.
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)