ОБЕЋАО НОВАЦ ЗА ПОТВРДУ О ВАКЦИНАЦИЈИ: Ухапшен мушкарац (33) због давања мита у Дому здравља у Ковачици

Новости онлајн

15. 04. 2022. у 15:15

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, у сарадњи са Посебним одељењем за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили су С. Д. (1988) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело давање мита.

ОБЕЋАО НОВАЦ ЗА ПОТВРДУ О ВАКЦИНАЦИЈИ: Ухапшен мушкарац (33) због давања мита у Дому здравља у Ковачици

Фото: Принтскрин

Он је, како се сумња, обећао да ће дати новац двема особама запосленим у Дому здравља Ковачица како би му издали потврду о вакцинацији против вируса ковид-19, иако није ни долазио у ову медицинску установу нити је у то време био у Србији, док је трећа особа запослена у дому здравља податке о имунизацији унела у електронску евиденцију е-управе.

Против двоје запослених у Дому здравља раније је поднета кривична пријава због постојања основа сумње да су извршили кривично дело трговина утицајем, а против треће због злоупотребе службеног положаја.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

ШТА ЈОШ ТРЕБА ДА УРАДИМО?! Звездине делије дубе на глави - стварно! Ево и зашто! (ФОТО)