ЏОНИЋИМА ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: Иза решетака остају још 30 дана

Биљана Ристивојевић

06. 05. 2022. у 09:19

ВИШИ суд у Нишу продужио је притвор Горану и Стефану Џонићу, осумњиченима за убиство трочлане породице Ђокић из Алексинца.

ЏОНИЋИМА ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: Иза решетака остају још 30 дана

ОСУМЊИЧЕН Горан Џонић, Фото Приватна архива

Притвор им је 4. маја продужен за још 30 дана, односно до 3. јуна, речено је у том суду.

Горан Џонић је оптужен за тешко убиство, а његов син да му је у томе помогао.

Обојица су оптужена и за кривично дело недозвољено ношење оружја.

Оптужница је била предата суду на потврђивање, али ју је суд вратио тужилаштву ради отклањања формалних недостатака.

Горан и Стефан Џонић се терете за убиство Горана (57), Гордане (56) и њихове ћерке Лидије (25), 26. септембра 2021. године.

Истрага у овом случају била је спроведена и против браће Милошевић, Александра и Костадина, другог Џонићевог сина Милана, али су они недавно пуштени из притвора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА! Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.

07. 08. 2025. у 16:00

Коментари (1)

ПРИПРЕМА ЗА РЕВАНШ СА ЛЕХОМ: Звезда има луксуз да одмара неколико првотимаца како би били спремни за нови обрачун са Пољацима