УХАПШЕНА ДРЖАВЉАНКА БУГАРСКЕ: Завукла му руку у џеп, отела више од 2.000 евра
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су бугарску држављанку С. Д. Н. (1987) због постојања основа сумње да је извршила кривично дело крађа.
Фото: Милена Анђела/Депоситпхотос
Како се сумња, она је 11. маја ове године, у апотеци на територији Старог града, из џепа једног мушкарца украла новчаник са 2.550 евра и 20.000 динара.
Осумњиченој је одређено задржавање до 48 часова и она ће, уз кривичну пријаву, бити приведена Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
БОНУС ВИДЕО: СТРАВИЧАН ЗЛОЧИН У ЗРЕЊАНИНУ - Жена прво избола супруга ножем, а затим га искасапила тестером
Препоручујемо
СРАМНО: Украден новац за лечење болесне девојчице у Бачкој Паланци
27. 05. 2022. у 00:27
ХАПШЕЊЕ У ЛЕСКОВЦУ: Преварили предузеће за 2 милиона динара
26. 05. 2022. у 19:05
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)