ПОЛИЦИЈА У БЕОГРАДУ УХАПСИЛА ЧЛАНОВЕ КРИМИНАЛНЕ ГРУПЕ: Заплењено оружје, дрога и 30.000 евра (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против организованог криминала УКП, након вишемесечне сарадње са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су чланове криминалне групе К. Д. (1976), М. С. (1984), В. С. (1980) и С. С. (1981).
Фото: pixabay
Они су ухапшени због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, док се К. Д. терети и за кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Како се сумња, они су кривична дела вршили у дужем временском периоду на територији Београда, а полиција је претресом више стамбених јединица и путничких моторних возила, које су користили осумњичени, пронашла око осам килограма марихуане спаковане у 16 пакета, два пиштоља, око 30.000 евра и вагицу за прецизно мерење.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.
БОНУС ВИДЕО - ВАНДАЛИЗАМ У КАФЕУ У ЦЕНТРУ ВРАЊА: Бојом испрскан комплетан инвентар у сред бела дана
Препоручујемо
ИДЕНТИФИКОВАНИ ВАНДАЛИ ИЗ ВРАЊА: На бахат начин направили хаос у кафеу (ВИДЕО)
02. 06. 2022. у 12:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)