СРБИН УХАПШЕН У КОТОРУ: Ж. П. (42) осумњичен да је силовао Белорускињу

Танјуг

23. 06. 2022. у 11:59

ПОЛИЦИЈА је у Котору, по налогу надлежног тужиоца, лишила слободе лице осумњичено за кривично дело силовање.

СРБИН УХАПШЕН У КОТОРУ: Ж. П. (42) осумњичен да је силовао Белорускињу

Фото: Б. Д.

- Поступајући по пријави которска полиција је брзом и ефикасном акцијом идентификовала лице Ж. П. (42) из Републике Србије, који је, како се сумња, извршио кривично дело силовање на штету једне женске особе, држављанке Белорусије - саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Како су даље навели у саопштењу, сумња се да је Ж. П. употребом силе и претње извршио кривично дело које му се ставља на терет.

Лишен је слободе и биће уз кривичну пријаву приведен поступајућем тужиоцу на даљу надлежност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (0)

ОТКРИЛА ЈЕ ИРАНУ ТАЈНИ ПЛАН! ФБИ нуди 200.000$ за бившег агента - била контраобавештајна официрка, сад на потерници (Фото)