ТУКЛИ БОРАНИНА ЛЕТВАМА: Полиција ухапсила двојицу насилника

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Бору ухапсили су двојицу суграђана које терете за напад на тридесеттрогодишњег Боранина.

ТУКЛИ БОРАНИНА ЛЕТВАМА: Полиција ухапсила двојицу насилника

Фото: С.М.Јовановић

Борска полиција је, брзом и ефикасном акцијом, пронашла  и ухапсила  Д.С. (35) и С.М. (40) из овог града, осумњичене да су јуче, у вечерњим часовима, напали тридесеттрогодишњег мушкарца.

Они су, наводе у Полицијској управи у Бору, испред једног угоститељског објекта, након краће расправе, пред присутним грађанима, тридесеттрогодишњег Боранина летвама ударили више пута по телу, а затим  побегли аутомобилом „голф“ који је возио С.М.

Нападнути мушкарац је медицински збринут и константоване су му лаке повреде.

Због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање у саизвршилаштву, осумњиченима је, по налогу Основног јавног тужилаштва, одређено задржавање до 48 сати, и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају