ФИЛМСКО ХАПШЕЊЕ НА ВОЖДОВЦУ: Саобраћај заустављен, младићи приведени - саслушање у трамвају
СИНОЋ нешто после 20 сати на Вождовцу се одвила филмска сцена када су приведена двојица младића.

Фото: Рада Шегрт
Најпре је заустављен саобраћај у делу Вождовца. Кроз улицу Трише Кацлеровића није се могло проћи, због чега је аутобус на линији 18 стајао недалеко од улаза у Војводе Степе, непосредно изнад кружног тока на Вождовцу.
Пред аутобусом се нашао трамвај на линији 14, који повезује Устаничку и Бањицу, који је зауставио саобраћај из правца Бањице.
Утом су се појавила и четири патролна возила из којих је изашла полиција са пендрецима. Тада је саобраћај и "званично" обустављен у правцу ка Кумодражу, а након неколико минута застоја, отворена је Улица војводе Степе.
У тих неколико минута пред очима путника одвила се филмска сцена када су приведена двојица младића. Део припадника МУП-а ушао је у трамвај чији су путници (бар) из другог дела возила остављени на саслушању.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
"БИО ЈЕ ЈЕДИНАЦ, ЗАШТО МИ ГА БОГ УЗЕ": Лелек и сузе Андријине мајке
Препоручујемо

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)