САСЛУШАН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ ПИЈАН УБИО СРПСКУ РУКОМЕТАШИЦУ: Београђанин који је налетео на Маријин (35) ауто ћутао у Тужилаштву

С.Ј.М.

25. 09. 2022. у 19:46 >> 19:46

У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду данас је саслушан Брограђанин Д.К. (28) због сумње да је возећи у алкохолисаном стању изазвао саобраћајну незгоду на аутопуту Београд-Шид, у којој је погинула једна особа.

САСЛУШАН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ ПИЈАН УБИО СРПСКУ РУКОМЕТАШИЦУ: Београђанин који је налетео на Маријин (35) ауто ћутао у Тужилаштву

Марија Павловић, Фото приватна архива

Осумњичени је саслушању искористио законско право да не износи одбрану. 

Тужилаштво је након саслушања предложило судији за претходни поступак Вишег суда у Београду да осумњиченом Д.К. одреди притвор. 

Њему се на терет ставља да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

Сумња се да је у недељу око 3 часа после поноћи, на аутопуту Београд – Шид, у смеру ка Београду, пре скретања ка насељу Грмовац, својим возилом марке „пасат“ налетео на возило „опел астра“ које, од силине ударца, излетело са коловоза и пробило заштитну ограду аутопута.

Жена која је возила „опел астру“ од задобијених повреда преминула је на лицу места, док је особа која се налазила на месту сувозача задобила повреде и превезена је на Ургентни центар.

Алкотестирањем је установљено да је Д.К. управљао возилом са 1.39 промила алкохола у крви.

БОНУС ВИДЕО:

ПОСМРТНИ МАРШ ЗА ПОГИНУЛУ БРАЋУ ТРУБАЧЕ: Тужна поворка ка гробљу кренула са раскршћа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније

Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније

ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.

15. 02. 2026. у 09:19

Коментари (0)

НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)