ОВО ЈЕ ОТАЦ КОЈИ ЈЕ УДАВИО ЋЕРКИЦУ: Марко Б. починио незапамћени злочин, па одузео себи живот (ФОТО)

Ј. Ј. Баљак

04. 10. 2022. у 19:31

НЕЗАПАМЋЕН злочин догодио се у Вршцу где је отац Марко Б. (35) удавио двогодишњу ћерку, а потом се обесио

ОВО ЈЕ ОТАЦ КОЈИ ЈЕ УДАВИО ЋЕРКИЦУ: Марко Б. починио незапамћени злочин, па одузео себи живот (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Марко Б. је пре злочина послао поруку бившој жени да ће убити дете и себе. Полиција је по пријави жене отишла до куће у којој Марко живи и тамо затекла језиву сцену.

Он се недавно развео од супруге, али је Центар за социјални рад одобрио Марку да виђа ћерку, упркос противљењу мајке. 

Foto: Printskrin

Марко је факултетски образован и радио је у Градској управи у Вршцу, у Одељењу за јавне набавке.

Колеге, са којима смо ми разговарали, кажу да је био веома стручан у свом послу, те да је планирао да упише и докторске студије.

Кажу да је био фин, миран и повучен.

Са супругом је био у вези од 2014. године.

Детаљи злочина биће утврђени полицијском истрагом.

БОНУС ВИДЕО:

Кућа у којој је избио пожар и у којој је трагично настрадало двогодишње дете у Бачком Петровцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (5)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило