УХАПШЕН ЗБОГ 18 КИЛОГРАМА ИНДИЈСКЕ КОНОПЉЕ: Инспектори у дворишту пронашли засад

Јелена Илић

05. 10. 2022. у 13:19

ПРИПАДНИЦИ Полицијске управе у Смедереву, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом, ухапсили су Б. М. (39) из околине Велике Плане, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕН ЗБОГ 18 КИЛОГРАМА ИНДИЈСКЕ КОНОПЉЕ: Инспектори у дворишту пронашли засад

Фото: МУП

Инспектори криминалистичке полиције у Великој Плани су у кући осумњиченог пронашли више кесица са око 567 грама марихуане која је, како се сумња, била намењена продаји на подручју Велике Плане, док је у дворишту откривен засад индијске конопље тежине више од 18 килограма.

Такође, у претресу је нађена и одузета непријављена ваздушна пушка, без доказа о пореклу.

Б. М. је задржан до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Смедереву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Руси славе! Русија добила сјајну вест из Србије