ИНЦИДЕНТ У КУПИНОВУ: Упао човеку у двориште, па полио бензином и запалио травњак
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици, брзим и ефикасним радом, ухапсили су Д. Л. (1982) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело изазивање опште опасности.
Фото: Д. Балшић
Он се сумњичи да је око 15.30 часова, у Купинову, у дворишту куће оштећеног, полио бензином и запалио део травњака испред улазних врата куће.
Повређених лица није било.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву
БОНУС ВИДЕО:
САХРАЊЕН УБИЦА ЋЕРКЕ ИЗ ВРШЦА: На испраћају, уз мајку, било двадесетак људи
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (1)