ДРАМА НА ЛИНИЈИ 43 КОД ПАНЧЕВАЧКОГ МОСТА: Манијак полно узнемиравао малолетнице, народ га задржао до доласка полиције
НА линији 43 код Панчевачког моста у правцу ка насељу Котеж, јуче је дошло до непријатне ситуације у којој је једна особа полно узнемиравала две малолетне женске особе.

Фото П. Милошевић
Како је наведено на друштвеној мрежи Тик Ток, интервенцијом грађана у Београду на линији градског аутобуса 43 јуче око 17 сати задржано је Н.Н. лице до доласка полиције, пише "Блиц".
Н.Н. се сумњичи за полно узнемиравање према двеју малолетница.
Полиција се одазвала на позив у рекордном року и лице је одведено у просторије ПС Палилуле на даље поступање у складу са законом.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо

СНИМАК ЗГРОЗИО СРБИЈУ: Ухапшен отац који је немилосрдно тукао ћерку
30. 10. 2022. у 11:38

НЕСВАКИДАШЊА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: "Аудијем" ударио у зграду (ФОТО)
30. 10. 2022. у 12:31

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)