ЗАПЛЕНА ОРУЖЈА У ВРШЦУ И КОВАЧИЦИ: У две одвојене акције полиција отуђила пиштољ и аутоматску пушку
ПО налогу надлежних тужилаштава, полиција је у две одвојене акције у Ковачици и Вршцу запленила оружје – аутоматску пушку и пиштољ.
Фото: МУП
У првој акцији, у околини Ковачице, приликом претреса стана 53-годишњег мушкарца пронађени су аутоматска пушка и 57 метака.
Против њега ће бити поднета кривична пријава због основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Фото: МУП
У другој акцији, у околини Вршца, у стану и другим просторијама 33-годишњака је пронађен пиштољ и неколико метака, као и три џоинта и мања количина марихуане.
Уз кривичну пријаву за недозвољено држање оружја, против њега ће бити поднета и кривична пријава за неовлашћено држање опојних дрога.
Препоручујемо
СРБИЈАВОЗ САОПШТИО: Грешка машиновође узрок инцидента у станици Ловћенац-Мали Иђош
06. 04. 2026. у 21:40
УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ: Две жалбе стигле на оптужницу, oчекује се и трећа
06. 04. 2026. у 20:40
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)