ОПРЕМЉЕНЕ ДО ЗУБА ЗА ПРОВАЛУ СТАНОВА: Ухапшене Српкиња и Хрватица у Немачкој
ДРЖАВЉАНКЕ Србије и Хрватске старости 21 и 24 године ухапшене су у Келн-Рондорфу у Немачкој због провала у станове.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Полиција их је ухапсила на делу, након што је почела да их прати због сумњивог понашања. Како преносе Независне, реч је о држављанкама Србије и Хрватске.
Наиме, полицајци су чули како жене звоне по становима и лупају по вратима. Одмах су кренули у акцију и затекли их на делу. Даљим претресом утврђено је да су алат за обијање криле у доњем вешу.
Уз све то, 24-годишњакиња је носила и тзв. “флипер” за отварање незакључаних врата стана. Полицајци су у торбици пронашли бибер спреј, а испод одеће 21-годишњакиње још алата за обијање.
Оне немају стални боравак у Немачкој и приведене су судији за прекршаје.
БОНУС ВИДЕО:
(Телеграф)
Препоручујемо

ХОРОР У НЕМАЧКОЈ: Полиција пронашла закопано тело на месту где су боравили мигранти
13. 12. 2022. у 13:51

ДАНИЦА МАКСИМОВИЋ '82: Девојци коју покупе са улице није тешко да се скине пред камерама
24. 12. 2022. у 11:44

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)