ВОЗИО ПОД ЗАБРАНОМ И НАДУВАО СКОРО „ТРОЈКУ“: Полиција у Љубовији ухапсила мушкарца
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Љубовији искључили су из саобраћаја тридесетдвогодишњег возача из Доње Љубовиђе који је возио под дејством алкохола.
Фото: В. Митрић
Патрола га је зауставила ноћас у 02:54 часова у Љубовији док је управљао аутомобилом, у стању потпуне алкохолисаности, са 2,99 промила алкохола.
Притом, возио је за време трајања заштитне мере забране управљања моторним возилом, јер му је у раније одузета возачка дозвола због казнених поена.
Возачу је одређено задржавање а након тога биће му поднета одговарајућа прекршајна пријава.
БОНУС ВИДЕО - ВРИСКА И ПАНИКА: Тоне познати сплав "Фристајлер"
Препоручујемо
ВРШАЧКА ПОЛИЦИЈА ДОБИЛА НОЋНИ РАДАР: Савремени апарат поклонила локална самоуправа
30. 12. 2022. у 16:57
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.
27. 04. 2026. у 22:03
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)