СУКОБ У НОЋНОМ КЛУБУ У ПРИБОЈУ: Избоден припадник обезбеђења испред улаза у тоалет, нападач у бекству
ПРАВА драма одиграла се у једном ноћном клубу у Прибоју, када је дошло прво до вербалног конфликта, а затим и физичког обрачуна између гостију и чланова обезбеђења.

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
До сукоба је дошло испред улаза у тоалет, а све је ексалирало када је гост на запосленог у клубу насрнуо ножем.
- Не знамо шта је повод, само смо одједном приметили комешање и хаос у том делу клуба. У тучу су се касније умешала и друга лица. Полиција је око 01:00 сат након поноћи упала у клуб и рекла да напустимо локал. Крви је било на све стране - каже један од очевидаца за медије.
Према незваничним инфирмацијама, ножем избоден младић М.Т. из службе обезбеђења је из Чачка, а у овом инциденту задобио је теже телесне повреде и хоспитализован је у прибојској болници.
Младић који је нанео тешке телесне повреде Н.С. је у бекству, а за њим полиција интезивно трага.
(Информер)

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)