АЛБАНАЦ ЈЕТМИР ОСУМЊИЧЕН ЗА БРУТАЛНО УБИСТВО ИВАНЕ НА ЗВЕЗДАРИ: Тужилаштво тражи расписивање потернице
Јетмир Г. је званично осумњичен за убиство Иване К. на Звездари, тужилаштво тражи расписивање потернице.

Фото: Shutterstock/Илустрација/Фејсбук
Након што је полиција данас доставила кривичну пријаву уз доказни материјал, Више јавно тужилаштво у Београду донело је наредбу о спровођењу истраге против Јетмира Г., због сумње да је извршио кривично дело тешко убиство из ниских побуда (љубоморе), за које је запрећена казна од најмање 10 година или доживотни затвор.
Тужилаштво је предложило суду да Јетмиру Г. одреди притвор и да наложи расписивање потернице за њим.
Сумња се да је Јетмир Г. 23. децембра 2022. године између 00.37 и 5.30 часова лишио живота Ивану К., са којом је био у емотивној вези.
Он је наведеног дана дошао до Иваниног стана на Звездари где је боравио од 11. децембра 2022. године и ушао са њом у вербалну расправу.
Онда је кренуо да јој рукама стеже уста и нос док није издахнула, па је закључао стан и кључ понео са собом.
Сумња се да је истог дана аутобусом напустио територију Србије.
Ускоро опширније
Препоручујемо

ХРВАТ, СЛОВЕНАЦ И ИТАЛИЈАН ТУКЛИ СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Ево ко су страни држављани ухапшени у насилним блокадерским протестима
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је током синоћњих протеста повређено 75 полицајаца, а приведено 114 лица од којих 3 страна држављанина.
15. 08. 2025. у 12:21

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (6)