УХАПШЕН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УДАРИО ДЕТЕ У СОМБОРУ: Побегао са места несреће, малишан преминуо од повреда
ВОЗАЧ који је данас аутомобилом ударио дете које је страдало на лицу места на излазу из Сомбора према Бездану је пронађен и ухапшен.

Фото: Shutterstock/Илустрација
По речима очевидаца, полиција је прво пронашла аутомобил, а недуго затим, идентификован је, а потом и ухапшен возач.
Ради се о мештанину Бездана старом 22 године, али за сада није познато да ли је био под дејством алкохола или неке супстанце.
Истрага је у току, а полиција је извршила увиђај на лицу места.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: САОБРАЋАЈКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ - Преврнуто возило комуналне милиције (ВИДЕО)
Препоручујемо

УЖАС НА ИЗЛАЗУ ИЗ СОМБОРА: Возач усмртио дете и побегао, у току је потрага за њим
15. 01. 2023. у 20:57

ПРЕМИНУО У БОЛНИЦИ НАКОН СУДАРА: Саобраћајна несрећа на улазу у Врање
15. 01. 2023. у 17:45

"ПОДСЕЋАМО ПОЛИЦИЈУ, ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 48 САТИ" Шешељ ће са српским четницима организовати уклањање барикада у Земуну
СРПСКА радикална странка (СРС) подсећа надлежне да је остало још 48 сати до испуњења рока који су дали полицији да ослободи центар Земуна од блокадера који блокадама обележавају границе Независне државе Хрватске.
07. 07. 2025. у 16:38

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

"ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ" Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: "Усташе су мучиле и клале"
СЛОВЕНАЧКА странка Левица оштро је критиковала присуство Јанеза Јанше на концерту хрватског певача Марка Перковића Томпсона, који велича усташтво, поруком да је то срамота за Словенију.
07. 07. 2025. у 20:35
Коментари (0)